כתבות בנושא בריאות ואינדקס לחיפוש רופאים: אתר אינפומד הוא פורטל הרפואה המקצועי ביותר בישראל

מכירים את זה שאתם לא מרגישים טוב, חווים תסמינים מסוימים וישר פונים לגוגל כדי לבדוק מה אתם חווים? לרוב, באמת תמצאו תוצאות איומות שלא בהכרח קשורות למצב שלכם. אך זה לא חייב להיות כך. אתר אינפומד מעניק לכם מידע רפואי מקצועי ומהימן שנכתב על ידי טובי המומחים בתחום. הפורטל הוא מקור מידע אמין בתחום הרפואה ואורח חיים בריא. אז אם נמאס לכם למצוא פייק ניוז ברחבי הרשת, באתרים שמתיימרים לדעת משהו על מצבכם הבריאותי, כדאי שתתחילו לקרוא באינפומד. אז מה תוכלו למצוא בפורטל? כל הפרטים במאמר הבא.

מה תוכלו לקרוא באינפומד?

אינפומד הוא פורטל הבריאות המוביל ביותר בישראל – לא סתם המאמרים שבו כל-כך פופולריים בחיפושים של גוגל, אתר אינפומד מעניק מידע על שאלות רפואיות נפוצות הנשאלות ברשת. להלן הדברים שתוכלו לקרוא בפורטל:

  • מילון רפואי – הכולל מספר רב של נושאים רפואיים, בדיקות, מחלות, פרוצדורת רפואיות ועוד.
  • אינדקס תרופות מקיף – מידע נגיש על תרופות.
  • אינדקס המכונים והרופאים הגדול ביותר בישראל – כל הרופאים והמכונים בישראל נמצאים בפורטל.
  • מאגר מידע המכיל תוכן מקצועי על מחלות, טיפולים, בדיקות וניתוחים
  • אקטואליה רפואית
  • מחשבונים רפואיים
  • פורמים על נושאים רפואיים, במסגרתם תוכלו לשאול את המומחים כל מה שתרצו.

 

 

הספיקו להקליד בגוגל את התסמינים שלכם – פשוט חפשו באינפומד

חשוב לציין שמחלות הן מורכבות להפליא – תסמינים מסוימים יכולים להיות רלוונטיים למגוון רחב של מחלות. לדוגמה, נגיד שאתם סובלים מדם בצואה, חיפוש בגוגל יאבחן את זה כסרטן במעי הגס – אך אולי אתם בכלל סובלים מטחורים?  אבחון זה יגרום לכם אוטומטית להיכנס לחרדה, ואולי אפילו לפתח תסמינים נוספים, פסיכוסומטיים לאור האבחון השגוי. בנוסף, כאשר אנחנו מחפשים את התסמינים שלנו בגוגל, אנחנו מראש מצפים לגרוע מכל ומלחיצים את עצמנו עוד יותר – לכן חשוב לצרוך את המידע במקור אמין כמו אתר informed המציג בפניכם מספר רחב של אופציות.

הפלטפורמה תחשוף אתכם למידע רפואי מקצועי ביותר, ובנוסף לכף הפורום יאפשר לכם לשאול רופאים לגבי התסמינים שלכם. יחד עם זאת, חשוב לציין שקריאה באתר אינפומד היא לא תחליף לבדיקה רפואית, אך באתר בהחלט תוכלו למצוא מגוון רחב של מומחים, כך שלאחר הקריאה על התסמינים והשאלות שלכם בפורום, תוכלו לתאם בדיקה עם אחד המומחים – או במילים אחרות, להרוג ציפורים כמה ציפורים במכה.

בשורה התחתונה,

ברשת מסתובב לא מעט מידע שעשוי להיות מלחיץ על אודות תסמינים רפואיים ומחלות חשוכות מרפא. אך מבחינה סטטיסטית כנראה שאם אתם חווים שיעול ונזלת זה כנראה צינון ולא דלקת ריאות. המידע ברשת יכול לקחת אתכם ישר למקום של מחלות חשוכות מרפא שהסיכוי שאתם חולים בהם נמוך מאוד.

היכנסו לאינפומד, צרכו מידע רפואי שפוי, מקצועי ואמין שנכתב על ידי מיטב אנשי המקצוע. התוכן באתר עוסק בנושאים רפואיים רבים, וכותבים בו על נושאים שנחשבים לפופולריים באתר, במטרה לספק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו. בנוסף, הפורום המקצועי של אתר אינפומד יאפשר לכם לקבל מענה מהיר על ידי רופא מומחה, שינחה אתכם מה אתם צריכים לעשות הלאה לאחר שאתם חווים תסמינים מסוימים. רק בריאות!

נגישות