פתרונות ניהול נדל"ן: תוכנה לניהול נכסים של תפנית היא מה שאתם צריכים

ניהול נכסים הוא מקור פוטנציאלי לרווח רב, אך זאת רק אם מבצעים את הניהול בצורה מתוחכמת ויעילה באמת. נכסים הם מעצם טבעם דבר מורכב וכך גם כל הקשור בהם, כגון אחזקה שלהם, השכרתם או מכירתם. לכן, בכדי לנהל את הדברים היטב, דרוש פתרון מתוחכם וחזק מספיק. היכן מוצאים פתרון כזה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

תפנית – לניהול נכסים יעיל ומתקדם

יזמות ובנייה של מבנה, מהווה פרויקט גדול ומורכב. ניהול מלאי נכסים להשכרה או מכירה, גם הוא עניין מורכב בפני עצמו. ניהול קשרי לקוחות, ניהול פיננסי ועוד – בחברות נדל"ן, לא חסרים אתגרים ולא חסרה עבודה, בשוטף ובכלל. תפנית של חברת מטריקס היא מערכת מומלצת, אשר עשויה לסייע לכם מאוד בכך. בתור מערכת ERP היא מגיעה עם אוסף "מודולים" שימושיים, שכל אחד מהם נותן מענה להיבט ספציפי וחשוב בניהול העסק. במבט כולל, תפנית בגרסתה הזו, מוגדרת כ"תוכנה לניהול השכרת נכסים, ניהול אחזקת נכסים מניבים ומרכזי עסקים ומסחר”. אז מה היא כוללת בפועל?

 

 

יכולות ספציפית עבור נדל"ן

עבור ניהול הנכסים שלכם והפעילויות שקשורות ישירות בכך, תמצאו בתפנית את המודולים הבאים:

  • ניהול פרויקטי בנייה – ניהול השלבים השונים בפרויקט בנייה, ניהול מכרזים לקבלנים, ניהול חוזים וניהול כספי לפרויקט.
  • ניהול מלאי נכסים למכירה – ניהול כל הקשור במלאי הנכסים שברשותכם. יכולת לבצע שאילתות מפורטות ככל הנדרש, בכדי להציג למשל מלאי נכסים בחתכים שונים – סטטוסים, פרויקטים, סוגי נכסים ועוד. אפשרות להציג גרף מכירות עדכני. ניהול מחירונים לנכסים וניהול היסטוריה של שינויים שבוצעו למחירים.
  • מכירת נכסים – ניהול פרטי המתעניינים בנכסים והלקוחות בפועל, החוזים מולם וכדומה.
  • ניהול ערבויות – ניהול כל סוגי הערבויות, אם זה ערבות בנקאית, שטר חוב או ערבות בדק. קישור לחוזה הרלוונטי, ניהול אנשי קשר, ביצוע פעולות שונות על הערבות (כהארכה, ביטול, חילוט).

תפנית מסייעת גם בניהול הנדסי ובאחזקה מונעת.

יכולות משלימות מסוגים שונים

כמו כן, המערכת מציעה סיוע בניהול שירות ומרכזי שירות. זאת, כולל הסכמי שירות בין הארגון לבין לקוחותיו, ניהול קריאות שירות ומעקב אחר הטיפול בהן, ניהול טכנאים ואנשי שטח, תחזוקה מונעת והתרעות לטיפולים. נותן השירות יכול גם לדווח מהשטח, באמצעות אפליקציית מובייל לניהול ולאחזקת נכסים (xTafnit). תפנית מאפשרת גם טיפול מסודר בתלונות דיירים בשנת בדק (בנכס חדש). היא מסייעת גם בניהול CRM ומכירות ובניהול פיננסי.

מדוע זה ישתלם לכם?

שימוש בתפנית, יספק לכם כמה יתרונות חשובים:

  • התאמה למגזר – כאמור, תפנית היא מערכת מסוג Enterprise Resource Planning. אך היא מיוחדת, בכך שהיא מותאמת מראש למגזר שלכם! למעשה, היא מהווה פתרון בסט אוף בריד כמו שאומרים, עבור ERP במגזר זה. ההתאמה כמובן חוסכת לא מעט משאבים, שהיו נדרשים לשם ביצוע התאמה כזו בעצמכם. תפנית מספקת מענה ייעודי לצרכים של מגזר הנדל"ן, לצד התאמתה עבור שורה ארוכה של מגזרים נוספים.
  • מיצרן איכותי – לא בוחרים תוכנה קריטית מסוג זה סתם כך וברור, שאחד השיקולים המרכזיים שלכם יהיה זהות היצרן. אז אם השם מטריקס עדיין לא מוכר לכם (וסביר שהוא כבר מוכר), תשמחו לשמוע שזו היא חברת טכנולוגיה וותיקה, בולטת מאוד ורבת מוניטין.
  • מערכת בשלה וחזקה – תפנית איננה מוצר חדש. היא נמצאת בפיתוח מתמשך מזה כשני עשורים, דבר שמביא לבשלות יוצאת דופן. כמובן, חשוב ומועיל, שמערכות מרכזיות כל כך בעסק תהיינה יציבות, בשלות ונטולות באגים.

לסיכום

תפנית היא מערכת לניהול נכסים מהשורה הראשונה ובחירה בה היא בחירה מצוינת!

נגישות