האם כדאי לקנות קורקינט חשמלי?

אם אתם חושבים לרכוש קורקינט חשמלי ועדיין מתלבטים, המאמר הזה מיועד עבורכם. מה היתרונות של הקורקינט החשמלי, מה החסרונות שלו, מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים ואיך רוכבים נכון? כל התשובות לפניכם.

אם קונים – רוכבים נכון

לא מעט אנשים רוכשים קורקינט חשמלי מבלי לדעת באמת איך רוכבים עליו בצורה נכונה. באתר אסק רלב"ד תמצאו מידע בנושא קורקינט חשמלי, אך בינתיים נסביר שאם תרכבו על הקורקינט בצורה נכונה סביר להניח שתחשפו את עצמכם לפחות סכנות. ראשית, אתם חייבים לחבוש קסדה על להגן על הראש שלכם בכל מקרה של נפילה.

בנוסף, הקפידו להישיר מבט קדימה כל הזמן על מנת להרחיב את שדה הראייה שלכם ולראות היטב את כל מה שמתרחש על הכביש. אם אתם רוכבים בחושך, הקפידו ללבוש אפוד זוהר על מנת שכל הנהגים שעל הכביש יבחינו בכם. בדקו מראש שהפנס הקדמי של הקורקינט עובד כמו שצריך, כמו כמובן גם הפנס האחורי.

למה כדאי לקנות קורקינט?

קורקינט הוא כלי רכיבה יעיל מאד, אם רוכבים עליו נכון כאמור. עם הקורקינט תוכלו להתנייד בערים צפופות מאד שההתיידדות בהן באמצעות רכב פרטי היא פשוט בלתי אפשרית, כמו תל אביב למשל. עם הקורקינט החשמלי אתם לא צריכים להיות תלויים בעומסי התנועה, לא לעמוד בפקקים ולשלוט על הזמן של עצמכם.

בנוסף, אתם כבר לא צריכים לחפש חניה עם הקורקינט החשמלי. כל מה שאתם צריכים לעשות כשאתם מגיעים אל היעד זה לקפל אותו ולשאת אותו ביחד אתכם. במידה ואתם נוסעים עם הקורקינט לתחנת הרכבת הקרובה, תוכלו לקפל אתו ולעלות איתו ממש על הרכב עד לעבודה. בנוסף חשוב לציין שהקורקינט הוא כלי חשמלי, כך שאתם לא צריכים להוציא כספים על דלק.

 

 

מה החסרונות של הקורקינט?

החיסרון הכי גדול של הקורקינט בא לידי ביטוי בכך שהוא פשוט פחות בטוח. לאור העובדה שהיום רוכבי קורקינט לא יכולים לרכוב על המדרכה הם נאלצים לרדת אל הכביש ולסכן את עצמם. לא פעם הם צריכים למצוא את דרכם הצפופה בין האוטובוסים והרכבים הפרטיים וזה כמובן יכול לגרום לתאונות לא קלות.

בנוסף חשוב לציין, לא כולם רואים אתכם על הכביש, כי הקורקינט הוא כלי לא בולט במיוחד. לכן נציין שוב שעליכם לעשות הכל על מנת שכולם ישימו לב אליכם על הכביש. לא מעט תאונות קורקינט מתרחשות כתוצאה מכך שכלי רכב אחרים פשוט לא מצליחים להבחין ברוכב והתוצאות הן הרות גורל.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים קורקינט חשמלי?

לפני שאתם ממהרים לרכוש קורקינט אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולבדוק מחירים. יש היום מגוון רחב של חברות שמציעות את המוצר הזה, אך אין ספק שבשנים האחרונות שיאומי נותנת את הטון. אם יוצא לכם להיות באילת זה כמובן ישתלם לכם לרכוש שם את הקורקינט, כי פשוט לא תצטרכו לשלם את המע"מ.

התאימו את הקורקינט לצרכים שלכם, לא תמיד צריך לרכוש את הקורקינט הכי חזק אם נוסעים איתו בפארק העירוני או שאתם לא שוקלים יותר מידי. בדקו שהסוללה עוצמתית על מנת שלא תצטרכו להטעין את הקורקינט כל כמה שעות ואתם מסודרים. רכשתם את הקורקינט? אל תשכחו לדרוש קבלה ביד או במייל על מנת שיהיה לכם למי לפנות בשעת הצורך.

לסיכום, אין ספק שלקורקינט החשמלי יש מגוון רחב של יתרונות ועם זאת, אתם צריכים להקפיד על רכיבה בטוחה ולעשות את כל שיעורי הבית לפני הרכישה.

נגישות