מהנאהבים דרך גלגל המזל ועד יום הדין: הסודות המכשפים והמסתוריים של קלפי הטארוט

אם עד לפני מספר שנים עולם המיסטיקה היה שמור בעיקר בעבור יודעי דבר בלבד המתעניינים בתחום, כיום מדובר בתחום שהפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של לא מעט ישראלים אשר מגלים התעניינות בתחום של הסודות המסורתיים של קלפי הטארוט. קלפי טארוט  בתרבות המערבית נתפסים כיום כדרך ליצירה של התבוננות פנימית וכן הבנה של הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת מאיתנו ואפילו לטובת חיזוי העתיד במגוון נושאים. מה חשוב לדעת אודות הקלפים הללו וכיצד משתמשים בהם? להלן כל הפרטים.

קלפי טארוט – פתיחה באמצעות מסרים

טארוט הוא למעשה מפה שנועדה לספק לנו מידע והבנה לגבי תהליכים שונים שמתרחשים בחיים. כיום ניתן לבצע הזמנה של דרך האינטרנט, כאשר יש כאן כמה אפשרויות לרכישה של כלפי טארוט בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על ניצול של המסרים אותם מקבלים במסגרת פתיחה של קלפים לטובת קבלת מסרים וכן הכוונה לגבי תהליכים שונים שמתרחשים בחיים, כמו למשל עזיבה של מקום עבודה, זוגיות, פרנסה ועוד. בהקשר זה חשוב לציין כי המקור של הקלפים הללו מגיע עוד מהמאה ה-11 לספירה ונמשך עד לימים אלו ממש, כאשר בתרבות המזרח היה נהוג להשתמש בקלפים לטובת חיזוי העתיד אולם כיום מדובר בטכניקה המאפשרת לחקור לעומק אודות נפש האדם, ללא יכולת חיזוי מאחר ואת העתיד לא ניתן לחזות לא עכשיו ולא בעתיד בשיעור הצלחה של 100%. השימוש בקלפים הוא קל ופשוט והוא מתבצע באמצעות ערבוב של החפיסה ולאחר מכן

 

 

סדרות שכדאי להכיר בקלפי טארוט

נהוג לסווג את קלפי הטארוט למספר סדרות. הסדרה הראשונה היא סדרת החרבות אשר מייצגת את המזלות דלי, תאומים ומאוזניים ולמעשה מייצגת את המחשבות והפן האינטלקטואלי של האדם. סדרה נוספת היא הגביעים המייצגת את התחום של הפן האמוציונלי של האדם באמצעות רגישות ואכפתיות, לצד מוטות אשר מייצגות את האינטואיציה כמו גם הרצונות. אם אין לכם ניסיון קודם בתחום של מיסטיקה וקריאה בקלפים, ניתן לצפות בסרטוני יוטיוב אשר מציגים כיצד לבצע את תהליך הפתיחה והפענוח של הקלפים, אולם צריך לקחת בחשבון כי השימוש בקלפים איננו באמת מעיד על תהליכים אלא מאפשר לכם לצלול לתוך נבכי נפשכם, דרך שימוש בקלפים באופן חד פעמי או קבוע.

רכישה של קלפי טארוט – קל ופשוט יותר מאי פעם

כאמור, ניתן כיום לבצע רכישה של קלפי טארוט כמו גם ספרים אשר מציגים את כל המידע שצריך לדעת אודות תחום עתיק יומן שבו נעשה שימוש בעיקר בתרבויות המזרח, אולם בשנים האחרונות הפך לחלק ממשמעותי מתרבות המערב אשר מחפשת ורוצה לקבל תשובות למגוון רחב של נושאים. בין הספרים המומלצים שאותם תוכלו לרכוש דרך האתר של סטימצקי ניתן למנות בין היתר את בשניים קלפי זוגיות, סימני דרך של הסופרת מירב רביבו כרמי לצד קלפי טארוט כמו למשל משחק אימון לערנות ועשייה, תמונה מילה ושאלה משחק קלפים ועוד. מדובר בעולם מרתק שיכול להתאים לא רק לאלו אשר מסתקרנים מעולם המיסטיקה אלא גם בעבור משחק המתבצע ביחד עם בני המשפחה והחברים, כחלק מיצירה של זמן איכות המבוסס על ניתוח של הקלפים ובהתאם לכך קבלת מסקנות.

לסיכום

קלפי טארוט הפכו לחלק משמעותי מהתרבות כאן בישראל כמו גם בעולם, לא מעט בזכות היכולת לבצע רכישה של משחקים וקלפים המתמקדים בתחום הזה לצד שפע של סרטונים המציגים כיצד לפענח את הקלפים, לטובת צלילה לתוך נפש האדם.

נגישות