פעילות מתוקה כזו העובדים שלכם לא ישכחו: סדנת שוקולד היא רעיון מצוין ליום גיבוש!

מחפשים דרך יצירתית ובעלת אספקט קולינרי לשיפור מעורבות העובדים וחיזוק היחסים בתוך החברה? ובכן, סדנת שוקולד ביער הקקאו היא בדיוק הפעילות שאתם מחפשים. מדובר בהזדמנות מעולה לקחת חלק ביום הדרכה בו הם יכולים ללמוד כיצד להכין שוקולד באופן עצמאי, תוך שימת דגש על פיתוח של מיומנות חדשה כן עבודה בשיתוף פעולה יחד עם חברים לעבודה. מה חשוב לדעת אודות סדנת השוקולד ומדוע מדובר בפעילות נהדרת בעבור יום גיבוש בלתי נשכח? כל הפרטים בכתבה הבאה.

סדנת שוקולד – פעילות מהנה לכל העובדים במסגרת של יום גיבוש

יותר ויותר מעסיקים מבינים כי בשביל להגביר את הלכידות החברתית בתוך החברה, נדרש לפעול במסגרת של הפקת יום גיבוש שנועד לסייע לטובת חיזוק הקשרים החברתיים ובהתאם לכך גם תחושת הלכידות. אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא סדנת שוקולד. מדובר בסדנה בעלת ערך מוסף, גם מבחינה קולינרית אבל גם מבחינת היכולת לרתום את כל העובדים לעבוד ביחד, במסגרת של הכנת שוקולדים ופרלינים. פעילות מתוקה וטעימה כמו זו אשר מתקיימת ביער הקקאו מהווה דרך מעולה לגבש את העובדים, וזאת בשל סדנה הכוללת היכרות עם עולם השוקולד וכן טכניקות להכנה של פרלינים בעבודת יד. עם אווירה משפחתית ואינטימית וכן הדרכה צמודה מצד יערה, שוקוליטרית בעלת ניסיון של שנים רבות בענף, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מעניקים לעובדים שלכם ערך מוסף שלא רק ייחרט היטב בזיכרון, אלא גם מאפשר לנצל את האווירה הנעימה והרגועה לטובת הפקה של יום גיבוש משמעותי.

מדוע מדובר בפעילות מומלצת ליום גיבוש?

בסדנת שוקולד, לעובדים יש הזדמנות להביע את היצירתיות שלהם ולהתנסות בטעמים, מרקמים וטכניקות שונות המבוססות על עולם השוקולד. סביבה חמימה ונעימה כמו זו מעודדת עובדים לקחת יוזמה ולהביע את עצמם, מה שעשוי לא רק לחזק את הקשרים אלא גם לאפשר לעובדים להשתחרר ולהפיג את המתחים הנובעים בעקבות העבודה. היתרון של יער הקקאו נובע הן בשל היכולת לקיים את הסדנה באופן אינטימי ובהתאמה אישית לצרכים הנדרשים, לצד ניצול של המקום לטובת הקרנה של מצגות או פעילות נוספת לבחירתכם, כחלק מניצול מקסימלי של היום. יער הקקאו ממוקם בעיר ירושלים ומציע לעובדים ומעסיקים מענה לעבודה בשיתוף פעולה ואף ולהשיג הבנה מעמיקה יותר של תהליך ייצור השוקולד, במסגרת של הדרכה אישית. עד סוף היום, העובדים יהיו חמושים בידע ובטכניקות שהם צריכים כדי להכין שוקולדים בעבודת יד, שאותם אפשר לקחת הביתה, ולצד זה לנצל את המאורע לטובת חלוקה של מתנות ממותגות שישאירו לעובדים שלכם טעם של טוב. עם מענה בהתאמה אישית וכן פעילות המתבצעת במסגרת של היכרות עם טכניקות מתקדמות לשוקולד, זה המזן שלכם להצטרף לארגונים וחברות שכבר עברו את הסדנה, ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד.

 

 

פעילות מעולה לגיבוש העובדים

גיבוש ולכידות חברתית הם חלק בלתי נפרד מניהול עובדים בעידן המודרני. בשביל להגביר את הלכידות ובהתאם לכך גם הנאמנות למקום עבודה, סדנת שוקולד היא כלי מצוין לגיבוש עובדים. הסדנה מעניקה חוויה ייחודית ומהנה המעודדת עבודת צוות, מטפחת יצירתיות, מקדמת רגיעה ומעלה את המורל.

לסיכום

יער הקקאו הוא מקום מושלם להפקה של יום גיבוש. באתר הרשמי תוכלו לקבל פרטים נוספים אודות הסדנה, להירשם מראש ובכך לקדם יום גיבוש מהנה ובלתי נשכח המשלב בין עולם השוקולד לבין גיבוש ויצירתיות, במסגרת של מענה המותאם בדיוק לצרכים הנדרשים.

נגישות