בעלי עסקים יכולים להפוך את חלומם למציאות – הודות לשירות החדשני של ישר תעשיות פלסטיק

מחלום עסקי למציאות של מוצר קיים, מחזון חדשני למימושו בפועל, עוברת דרך של הרבה מחשבה ופיתוח איכותי ומחושב. לרוב, לא תוכלו לעשות זאת לבד, ודאי לגבי ההיבטים המתוחכמים והחדשנות שדרושה. גם אם יש לכם ידע מסוים או ציוד כגון מדפסת תלת מימד, סביר שלא עומדים לרשותכם כל הידע והציוד הדרושים. אך בכל הנוגע למוצרי פלסטיק, יש מי שמציע זאת במקום אחד – י.ש.ר תעשיות פלסטיק. מה היא מציעה?

המענה האיכותי לייצור מוצרי פלסטיק

ייצור מוצרי פלסטיק דורש תכנון של המוצר מבחינה עסקית, המשך תכנון מבחינה טכנית ובאופן מפורט ואז ייצור והרכבה. הייצור עצמו עשוי לכלול שלבים רבים וטכניקות שונות. לבסוף יהיה שלב ההרכבה וגם שם נחוץ ידע וניסיון מקצועי מתאימים. בכל השלבים, עשוי לבוא לידי ביטוי היבט החדשנות בדרכים שונות. בעזרת שירותי מפעל לייצור מוצרי פלסטיק מהשורה הראשונה, תוכלו להבטיח שכל התהליך יקבל מענה איכותי ומקצועי ככל הניתן. בעזרת י.ש.ר תעשיות פלסטיק תקבלו אף יותר מכך – פתרון כולל לכל הדרוש בהקשר מוצרי הפלסטיק, במקום אחד. כתוצאה מכך, גם האחריות על המוצר המוגמר היא אחריות אחת, מגורם אחד. גישה מרוכזת זו, תתרום לכם מבחינות רבות. כולל בשיפור איכות המוצר, בצמצום עלויות שונות בתהליך, בפישוט ניהול הלוגיסטיקה וההובלה ועוד.

במה מתבטאת החדשנות בייצור?

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא לא רק ספקית וותיקה בתחום זה, אלא גם כזו שנמצאת בחזית הידע הטכנולוגי והחידושים. הדבר מתבטא בין השאר ב

  • סביבת עבודה נקייה – סביבת עבודה בדרגת ניקיון גבוהה, אשר מאפשרת לקבל מוצר באיכות מרבית. לחברה ישנו אישור ISO-13485 רפואי ומערך הרכבות רפואיות עם תנאי ניקיון מלאים. הייצור מתבצע בסביבה מבוקרת בשטח 280 מ”ר עם חדר נקי (ISO8 – CLASS 100,000) בגודל כ-70 מ”ר.
  • עיבוד שבבי משלים – ככל הנדרש לפי תכנון המוצר ובאמצעות מכונות מתקדמות. כולל מכונות למדידה תלת ממדית, מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT) ומכונות אלקטרו ארוזיה (EDM).
  • צביעה מוליכה – יישום צבעים מוליכים בתוך המוצר, אשר משמשים תחליף לסיכוך מהפרעות מתדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטיות (EMI – Electromagnetic Interference). הצבעים מאפשרים למנוע נזקים לרכיבים אלקטרוניים בתוך המוצר הפלסטי.
  • הדפסה על משטחים לא ישרים – בטכניקת הדפסת טמפון (tampon printing).
  • מכונות הלחמה אולטראסונית – אשר מאפשרות חיבור חומרים פלסטיים באופנים שלא מתאפשרים בשיטת ההזרקה. י.ש.ר תעשיות פלסטיק מתמחה מבחינה זו בייצור הקרן והמקבעים שנדרשים להלחמה. ברשותה מכשור כיול מתקדם לכיול עוצמת ותדר קרן ההלחמה ולמעשה, היא נחשבת מומחית בתחום זה.

 

 

מה עוד כלול בשרות?

מעבר לנקודות שכבר ציינו, שירותי החברה כוללים גם את הדברים החשובים הבאים:

  • סיוע בתכנון – שירותי עיצוב מוצר הפלסטיק, תכן הנדסי למוצרים ותכנון כחלק ממחלקת הפיתוח של הלקוח.
  • הזרקת פלסטיק – התמחותה העיקרית של החברה. שיטת ייצור חשובה ורבת אפשרויות.
  • שירותים בתחום התבניות – תכנון וייצור של התבניות שדרושות לתהליך ההזרקה. כמו גם שירותי תחזוקה שוטפת לתבניות אלה, תיקון תבניות ישנות במידת הצורך ושירותי אחסון תבניות.
  • גימור – שירותי גימור שונים למוצרים, כולל צביעה והדפסה עליהם.
  • שירותי הרכבה – כפי שהזכרנו בהתחלה, החברה מציעה חבילה כוללת של שירותים, שהיא כל הדרוש ליצירת מוצרי פלסטיק. הדבר מתבטא ממש עד לשלב האחרון, בשירותי הרכבות אלקטרוניות ומכאניות, של תתי מכלולים, של מכלולים ושל מוצרים שלמים.

לסיכום

מעוניינים להפוך את חלומכם העסקי למציאות? הקלו על עצמכם והבטיחו תוצאה מיטבית, באמצעות פנייה למקצוענים מנוסים בתחום זה – י.ש.ר תעשיות פלסטיק.

נגישות