ממגנזיום ציטראט ועד פטריות כוח: גם תוספי תזונה קונים היום באינטרנט

ממגנזיום ציטראט ועד פטריות כוח: גם תוספי תזונה קונים היום באינטרנט

היום לא צריך ללכת פיזית לחנות טבע כדי לקנות תוספי תזונה – הכירו את אתר טבע בריא, הפועל למעלה מעשור כדי להנגיש לציבור את עולם הרפואה המסורתית. באתר תוכלו למצוא תוספי תזונה, מוצרי קוסמטיקה טבעיים, מזונות על ועוד. במאמר שלפניכם פירטנו אודות אתר טבע בריא, וכן אודות תוספי התזונה השונים שתוכלו למצוא בו.

אודות אתר טבע בריא

אתר טבע בריא הוקם בשנת 2009 על בסיס עקרונות הרפואה המסורתית, במטרה להעלות את המודעות לרפואה הטבעית בעזרת מידע מקצועי, אורח חיים בריא וספורט. האתר מספק מגוון מוצרים טבעיים כדוגמת תוספי תזונה, קוסמטיקה טבעית ועוד, וכן מאמרים מקצועיים בנושאי צמחי מרפא ועולם הבריאות הטבעית בכללותו. חלק מהיתרונות של קנייה באתר טבע בריא הינם:

  • האתר מכיל עשרות אלפי מוצרים איכותיים של המותגים האמינים והמובילים בארץ ובעולם
  • כל המוצרים באתר מכילים גם ביקורות מאומתות שנכתבו על ידי הלקוחות עצמם
  • כל המוצרים באתר עומדים בתקנים המחמירים של משרד הבריאות ובתקן GMP העולמי
  • כל המוצרים באתר עוברים בקרת איכות כפולה, ונשלחים ללקוחות באופן ישיר ממרכז ההפצה

תוספי התזונה שאפשר לקנות באתר טבע בריא

מגנזיום ציטראט

מגנזיום ציטראט הוא סוג של תוסף מגנזיום בשילוב עם חומצה ציטרית, אשר מובילה את המגנזיום למחזור הדם ומשפרת את ספיגתו בגוף. הוא משמש בדרך כלל כמקור למגנזיום, שהוא מינרל חיוני המשתתף במגוון תהליכים פיזיולוגים בגוף. חלק מיתרונותיו של המגנזיום הינם שיפור בריאות הלב, חיזוק העצמות והשרירים, האטת תהליכי הזדקנות וכן הפחתת תסמינים של דיכאון, חרדה ונדודי שינה. התוסף מגיע בצורה של כמוסות, ונטילתו באופן יומיומי מונעת מחסור שלו בגוף. לקבלת מידע נוסף אודות מגנזיום ציטראט היכנסו לאתר טבע בריא.

פטריות כוח

המונח פטריות כוח מתייחס למינים שונים של פטריות מרפא, כמו ראישי, שיטאקי ומאיטקי, המשמשות בעיקר לקידום הבריאות וחיזוק הגוף. הן ידועות מזה שנים רבות כמרפאות ומסייעות בתחום התזונתי ובתחום הרפואי. פטריות כוח הינן בעלות ערכים תזונתיים גבוהים, שכן הן מכילות מגוון ויטמינים ומינרלים. מבחינה בריאותית, פטריות כוח עשירות בתרכובות שנותנות להן תכונות מרפאות, כמו חיזוק מערכת החיסון, אנטי דלקתיות, אנטי ויראליות ונוגד חמצון, והן עשויות להיות יעילות לטיפול במחלות כמו ברונכית. אפשר לצרוך פטריות כוח בחליטות או כתוסף מזון בכמוסה או אבקה.

ג'ינסנג

ג'ינסנג הוא תוסף צמחי פופולארי שנמצא בשימוש רחב הודות ליתרונות הבריאותיים שלו. הוא מופק משורש צמח הג'ינסנג ונמצא בשימוש מזה אלפי שנים ברפואה הסינית והמסורתית. בין יתרונותיו של הג'ינסנג אפשר למנות העלאת האנרגיה ושיפור הבריאות הנפשית והגופנית. ישנם מספר סוגים של ג'ינסנג, כמו ג'ינסנג אמריקאי, ג'ינסנג אסייתי וג'ינסנג סיבירי. לכל סוג של ג'ינסנג יש את התכונות הייחודיות שלו, אך כולם משפרים את יכולתו של הגוף להסתגל ללחץ, מחזקים את המערכת החיסונית ומשפרים את הרווחה הכללית. חשוב לציין שיש להשתמש בג'ינסנג תחת פיקוח של איש מקצוע, שכן הוא יכול לקיים אינטראקציות עם תרופות מסוימות או להציג תופעות לוואי.

לסיכום

אתר טבע בריא הינו חנות אינטרנטית בה אפשר למצוא מגוון מוצרים טבעיים מתחום התזונה, הקוסמטיקה והרפואה הטבעית. באתר תוכלו לקרוא מאמרים מקצועיים וכן לקנות מוצרי כושר וספורט, מזונות על, מוצרי קוסמטיקה טבעיים ותוספי תזונה כמו פטריות כוח, ג'ינסנג ומגנזיום ציטראט.

 

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות