מלייב גולד ועד גיים פאס: על ההבדלים בין סוגי המינויים לאקס בוקס

כחובבי גיימינג, כולנו משתוקקים לחוויה שאין שנייה לה שמביאה שמחה והתרגשות לחיינו. וזו בדיוק הסיבה שמיקרוסופט מציעה מגוון רחב של מנויי אקס בוקס המותאמים לצרכים של כל גיימר. במאמר מקיף זה, נסקור את ההבדלים העיקריים בין שני מנויי אקס בוקס בולטים: Xbox Game Pass Ultimate עמוס המשחקים ו- Xbox Live Gold מרובה משתתפים. אבל זה לא הכול – נחשוף גם מנויי אקס בוקס פנטסטיים אחרים שיוסיפו טעם למשחקים שלכם. התכוננו להיכנס לתוך עולם הגיימינג מלא האפשרויות והרגעים הבלתי נשכחים!

Xbox Game Pass Ultimate

גיים פאס הוא מנוי משחקים המשלב את היתרונות של לייב גולד עם ספריית אקס בוקס גיים פאס הנרחבת. המנוי הזה מעניק למנויים גישה לאוסף עצום של משחקים ממפתחים ידועים, הן כותרים קלאסיים הן כותרים חדשים ששוחררו. גיים פאס מיועד לגיימרים שרוצים חוויית משחק מגוונת עם גישה לשפע כותרים ללא רכישות נוספות. התכונות העיקריות של אקס בוקס גיים פאס הן:

 • ספריית משחקים: מנויים מקבלים גישה בלתי מוגבלת לספרייה המתרחבת ללא הרף של מעל למאות משחקים. מהרפתקאות מלאות אקשן ועד סימולציות ספורט ופניני אינדי, יש משהו לכל חובב גיימינג.
 • אקס בוקס לייב גולד: כחלק מהחבילה, מנויים מקבלים גם את כל היתרונות של לייב גולד, כולל משחק מקוון מרובה משתתפים, משחקים חודשיים בחינם והנחות בלעדיות למנויים.
 • EA Play: מנויי גיים פאס נהנים מגישה ל-EA Play, מה שמעניק להם כותרים נוספים מהקטלוג הנרחב של Electronic Arts ומעשיר עוד יותר את אפשרויות המשחק שלהם.
 • משחקים בענן: עם פונקציית Xbox Cloud Gaming שחקנים יכולים להזרים משחקי גיים פאס נבחרים למכשירים תואמים, כגון טלפונים חכמים וטאבלטים, ולאפשר משחקים בדרכים.
 • הטבות ומשימות: מנויים יכולים לנצל הטבות ואתגרים בלעדיים במשחק, לשפר את חוויית המשחק שלהם ולהרוויח תגמולים לאורך הדרך.

 

Xbox Live Gold

אקס בוקס לייב גולד, לעומת זאת, הוא מנוי המותאם במיוחד לשחקנים שרוצים לשפר את חוויית המשחק המקוון מרובה המשתתפים שלהם. מנוי זה מציע מספר יתרונות המשפרים את חוויית המשחקים המקוונים הכוללת. התכונות העיקריות של לייב גולד הן:

 • ריבוי משתתפים מקוון: אבן הפינה של לייב גולד היא גישה למשחק מקוון מרובה משתתפים, המאפשר לגיימרים להתחרות ולשתף פעולה עם שחקנים מרחבי העולם.
 • משחקים חודשיים בחינם: מנויים מקבלים מבחר של משחקים בחינם מדי חודש, המספקים חוויות חדשות ומרגשות לבחון ללא עלות נוספת.
 • הנחות בלעדיות: חברי אקס בוקס לייב גולד מקבלים גישה להנחות בלעדיות על משחקים דיגיטליים, הרחבות ותוכן אחר הזמין בחנות אקס בוקס.
 • הדגמות משחק ובטא: מדי פעם, חברים מקבלים גישה מוקדמת להדגמות משחק וגרסאות בטא, המציעות הצצה למהדורות הקרובות.

מנויי אקס בוקס אחרים

מלבד אקס בוקס גיים פאס ואקס בוקס לייב גולד, מיקרוסופט מציעה מנויים שונים אחרים כדי לספק צורכי משחק שונים. חלק ממנויים אלה כוללים:

 • Xbox Cloud Gaming: בעבור שחקנים שמעדיפים משחקים בענן באופן בלעדי, מנוי זה מאפשר להם להזרים משחקים מספריית הגיים פאס למכשירים תואמים ללא גישה למשחקי קונסולה מקומיים.
 • Xbox Game Pass עבור PC: מנוי זה, המותאם במיוחד לגיימרים המשחקים במחשב, מציע גישה לספרייה של משחקי מחשב ונפרד מהגיים פאס לקונסולות.

עצות לשיפור חוויית המשחק שלכם באקס בוקס

 • גלו את הספריות: בין אם אתם בוחרים בגיים פאס או בלייב גולד, הקדישו זמן לסייר בספריות המשחקים העצומות. נסו ז'אנרים שונים כדי לגלות משחקים מועדפים חדשים.
 • נצלו הנחות: אם אתם מנויי לייב גולד או גיים פאס, הקפידו לבדוק באופן קבוע אם קיימות הנחות בלעדיות על משחקים ותוספים.
 • השתתפו במשימות: למנויי גיים פאס יש את האפשרות להשלמת משימות ולצבירת תגמולים. זאת דרך נהדרת למקסם את חוויית המשחק שלכם ולהפיק את המרב מהמנוי.
 • הצטרפו לקהילות Xbox Live: צרו קשר עם גיימרים אחרים באמצעות הקהילות, הפורומים והתכונות החברתיות של Xbox Live. זה ישפר את החוויה מרובת המשתתפים ויעזור ליצור תחושה של אחווה.
 • הישארו מעודכנים: עקבו אחר הכרזות ועדכונים מאקס בוקס כדי להישאר מעודכנים לגבי תוספות משחקים קרובות, אירועים והצעות מיוחדות.

לסיכום

מערך המנויים של אקס בוקס מבטיח שיהיה משהו מתאים לכל אחד בקהילת המשחקים. במנוי אקס בוקס גיים פאס הכול כלול פותח ספריית משחקים עצומה, יחד עם היתרונות של Xbox Live Gold, ומספק חוויה ללא תחרות למשחקים. בעבור אלה המעוניינים לשפר את חוויות ריבוי המשתתפים שלהם, Xbox Live Gold מציע גישה לקהילת משחקים מקוונים דינאמית והטבות בלעדיות. בנוסף, מנויים אחרים מספקים העדפות משחק ספציפיות, כגון אקס בוקס גיים פאס למחשב, משחקים בענן ועוד. על ידי קבלת החלטות מושכלות וניצול ההצעות המגוונות, גיימרים יכולים לשקוע בעולם משחקים המתפתח ללא הרף.

 

נגישות