מנהלים עסק? כל הסיבות להיעזר בשירותי מחשוב

עסק איננו מתנהל מעצמו. כיום, לא רק שהוא דורש אמצעי ניהול יעילים ולא מעטים, אלא אמצעים אלה חייבים להיות בטכנולוגיה מתקדמת ועדכנית. מדוע? כיצד שירותי מחשוב משתלבים בכך? ומהיכן צורכים שירותים איכותיים מסוג זה?

יוניבו – ספקית בולטת שכדאי להכיר

שירותי מחשוב אינם פועלים בחלל ריק, הם דורשים התקשרות עם ספק איכותי שמציע אותם. מבחינה זו, כדאי להכיר את חברת יוניבו (Unibo). החברה מציעה מכלול שימושי של פתרונות מתקדמים מסוג פתרונות מחשוב וניהול מידע שונים וגם שירותי ענן. הכול באופן שמותאם אישית לכל לקוח ותוך מתן שירותי ייעוץ מתקדמים. אין זה משנה באיזה שלב במחזור החיים של העסק אתם נמצאים – יוניבו ערוכה לייעץ וגם לצייד אתכם בכל הנוגע למחשוב. החל מהקמת מערך מחשוב ראשונית, דרך מציאת פתרונות ניהול המידע המתאימים ביותר עבורכם ועוד. החברה מציעה גם תמיכה טכנית מקצועית ומלאה 24/7, באמצעותה תוכלו לקבל מענה מהיר לכל צורך טכני דחוף, עם נציג טכני אישי לכל לקוח. באמצעות שירותי IT של חברת יוניבו, אתם נהנים למעשה ממעין One Stop Shop לכל הדרוש בתחום המחשוב העסקי. אגב, מייסדי ומנהלי יוניבו הם הנרי חזות ודורון לוין – צמד מומחי טכנולוגיה ומחשוב וותיקים, עם ניסיון עשיר מחברות מובילות במשק הישראלי.

התרומה לעסק

כיצד שירותי מחשוב מתקדמים תורמים לעסקים? אלה כמה דוגמאות לכך:

 • אוטומציה – אחד הדברים שבהם מצטיין המחשוב, הוא ביכולת לבצע דברים באופן אוטומטי. לאוטומציה יתרונות רבים, כגון היכולת לפעול גם כאשר העסק סגור.
 • חסכון במשאבים – האוטומציה ויתרונות נוספים של המחשוב, מספקים לעסקים חסכון במשאבים מסוגים שונים. הם חוסכים בדרכים שונות זמן, כסף וכח אדם.
 • יתרון תחרותי – מחד, יישום מחשוב בעסקים הוא דבר סטנדרטי. עד כאן, אין בזה יתרון תחרותי. אך מאידך, יש גם הזדמנויות שונות, ליישם מחשוב באופן מיוחד או ליישם טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית. כך ניתן לעתים לקבל יתרון תחרותי חיוני.

 

 

סוגי השירותים הבולטים

אילו סוגים של שירותי מחשוב עשויים לסייע לעסקים?

 • ניהול שוטף – שירותי סיסטם מסייעים לנהל את המחשוב באופן שוטף.
 • תמיכה טכנית – הלפ דסק מאפשר לקבל מענה זריז לכל סיבוך טכני.
 • המשכיות עסקית – שירותים מסוג גיבוי או תכנית התאוששות מאסון.
 • הגנה – עזרים מסוג אנטי וירוס, תוכנות ושירותי אבטחה נוספים, מאפשרים להגן על העסק מפני מתקפות שונות.
 • ייעוץ – ייעוץ מקצועי הוא נדבך חיוני בתפעול תשתיות מחשוב. גם אם העסק מעסיק באופן פנימי מקצוענים איכותיים, תמיד יש היבטים טכניים כאלה ואחרים, שבהם הם לא מתמצאים. כאן דרוש ייעוץ איכותי משלים וזהו לעתים שירות חשוב מאוד.
 • מכירת חומרה ותוכנהתשתיות חומרה ותוכנה מסוגים שונים, מבוססות על רכישה מספקי מחשוב עסקי טובים.

המיוחד בשירותי ענן

כל זאת מקבל כיום השלמה חשובה מאוד, באמצעות מה שמכונה שירותי ענן. זה יכול להיות למשל

 • סביבת עבודה בענן – סביבת עבודה שלמה בענן, אשר מתפקדת בדומה לסביבת עבודה מבוססת מחשוב פנימי רגיל.
 • מרכזייה טלפונית בענן – ריכוז כל התקשורת לסוגיה, במערכת אחת שהיא גם "בענן".
 • אחסון וגיבוי בענן – זהו אחד מסוגי השירותים הפופולאריים ביותר. בין השאר, תודות לכך שאחסון הוא כיום זול מאוד ובמקביל, נוח ביותר לעבוד בנושא זה מול ספקי ענן.

שירותי ענן מספקים תועלות רבות והם כיום תחום בשל ורחב. לכן, רואים אותם כחלק אינטגרלי, מהשירותים שמציעות ספקיות מחשוב איכותיות מסוגה של יוניבו.

לסיכום

אל תישארו מאחור! ישמו בעסק שירותי מחשוב מתקדמים, מחברה איכותית כגון יוניבו והבטיחו תפקוד מיטבי של העסק.

נגישות