הכול במקום אחד: הכירו את אתר גלובל נדל"ן שמביא לכם את כל המידע על השקעות נדל"ן בחו"ל

העידן האינטרנטי הוביל למהפכה כמעט בכל תחום, כולל תחום ההשקעות. אם עד לפני מספר שנים קשה היה למצוא אתרים מקצועיים אשר מתמחים בתחום של השקעות נדל"ן בחו"ל, כיום ניתן לקרוא שפע של מידע דרך אתרים מתמחים אשר מציגים לא רק את היעדים החמים ביותר להשקעות אלא גם טיפים מצד מומחים. אתר שמרכז את התחום הזה ומצליח לחולל שינוי משמעותי הוא אתר גלובל נדל"ן אשר חרט על דגלו לספק לקהל המשקיעים שכבר יש לו השקעות או ישראלים שרוצים להיכנס לתחום את היכולת לקבל את כל המידע שהם זקוקים לו, בלחיצת כפתור. מה תוכלו למצוא באתר ומדוע מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם? כל הפרטים בסקירה הבאה.

השקעות נדל"ן בחו"ל – כל מה שרציתם לדעת

שוק הנדל"ן בישראל חווה משבר שכמותו לא נראה מזה עשרות שנים, וזאת בעקבות עלייה עקבית במחירי הדיור לצד מדיניות ממשלתית אשר משפיעה מאוד על קהל המשקיעים, בעקבות מיסוי גבוה. אופציה של השקעת נדל"ן ביעדים שונים בעולם הייתה עד לאחרונה נחלתם הבלעדית של יודעי דבר, אולם כיום בזכות אתרים כמו למשל נדלן גלובלי ניתן לקבל מידע באופן זמין ובלחיצת כפתור מהבית. השקעה באפיקים הללו עשויה להניב לכם לא רק תשואות יציבות לאורך זמן, אלא גם יכולת ליצור תיק השקעות מגוון, כחלק מהבנה כי מדובר בדרך שבה ניתן להוביל ליצירה של מערך שבו הכסף שלכם עובד בשבילכם, ולא להפך, בייחוד בעבור ישראלים אשר להם כסף נזיל.

אתר גלובל נדל"ן מרכז את כל המידע החם ביותר בתחום עם סקירות עדכניות לצד יעדים חמים כמו דובאי, קפריסין, קנדה, אירופה ואוסטרליה שיכולים לעניין את קהל המשקיעים הישראלי, כאשר היתרון של האתר הזה ביחס לאתרים אחרים הנוגעים לתחום הזה נובע בעקבות היכולת להתעדכן באופן קבוע, מתוך מטרה להישאר עם אצבע על הדופק ולספק לקהל הגולשים את התוכן הכי עדכני ורלוונטי בתחום הזה. יחד עם זאת, האתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, ועל כן אפשר לנצל אותו לטובת העשרת הידע, ובהתאם לכך גם יכולת להוביל למהלכים דרמטיים שישפיעו באופן משמעותי על איכות החיים שלכם, בעקבות ביצוע השקעות מהסוג הזה.

 

 

מה ההבדל בין השקעות בישראל לעומת חו"ל?

ההון הראשוני לטובת השקעה כאן בישראל הפך למאתגר מאוד בעבור ציבור המשקיעים ובוודאי הציבור הרחב – בין 300,000 לחצי מיליון ₪. מעבר להון הגבוה, בשנים האחרונות נרשם זינוק במכירי הדירות, בייחוד באזור המרכז ובעיר תל אביב. התשואות בשוק הנדל"ן הן נמוכות באופן יחסי ועומדות על אחוז ועד שלושה אחוזים לכל היותר, וזאת בניגוד להשקעת נדל"ן בחו"ל ביעדים כמו למשל מזרח אירופה. במזרח אירופה אפשר להשקיע סכומי כסף נמוכים ולקבל תשואות גבוהות שיכולות להגיע גם למספר דו ספרתי, אולם קבלת החלטה לגבי השקעה צריכה להתבצע בליווי מקצועי ותוך הבנה של כל הרכיבים הנוגעים לביצוע ההשקעה. בנוסף, מדינות רבות בעולם החלו לעודד משקיעים להיכנס לתחום על ידי מדיניות מיסוי נוחה לצד מימון בנקאי אשר מהווה הזדמנות להוביל ליצירה של השקעה אשר תניב לכם את היכולת למנף את הכספים הנזילים, ואף להגדיל את היקף ההשקעות בעקבות קבלת תשואות יציבות לאורך זמן.

לסיכום

אתר גלובל נדל"ן מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כמשקיעים שרוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל או מתעניינים בתחום לקבל מידע מהימן, כל זאת בלחיצת כפתור ועם שימת דגש על תכנים עדכניים. עם שפע של סקירות ומדריכים, זו ההזדמנות שלכם להעשיר את הידע ואף להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי במידע שיהיה שווה לכם לא מעט כסף, בעקבות ביצוע השקעות בתחום הזה.

נגישות