אז חשבתם שלא תוכלו להוסיף וילון חשמלי לבית קיים. אז חשבתם

אם חשבתם שאתם לא יכולים להתקין בבית וילונות חשמליים, זה הזמן לחשב מסלול מחדש. הכירו את המנוע המיוחד של סומפי, מנוע המותקן על הקיר ופועל באמצעות סוללות, לא צריך לשבור את הראש ואת הקיר.

כבר לא צריך לשבור את הקיר בשביל וילון חשמלי

אם חשבתם שאתם לא יכולים להתקין וילונות חשמליים בבית שלכם או שההתקנה מורכבת מידי, זה הזמן לחשב מסלול מחדש. מיד תגלו איך בזכות סומפי אתם כבר לא צריכים לשבור את הקיר כדי לבנות נישה למנוע של הווילון או לעשות עבודות חשמל מורכבות. ברוב המקרים הסיבות שציינו מונעים מאנשים להתקין את הפלא הטכנולוגי הזה וזה כמובן חבל מאד. לחברת סומפי יש וילונות הזזה שיכולים להיות מופעלים גם עם מנוע עם סוללות, כזה שאפשר לחבר אותו לקיר והוא יפעיל את המנוע החשמלי של הווילון.

את המנוע הזה צריך להטעין רק פעם בשלוש שנים עם חוט רגיל בלי אמצעים מיוחדים, והוא מספיק להמון המון זמן. המנוע זה נחשב למנוע מאוד אמין ומציע למי שלא תכנן במקור וילון חשמלי להוסיף את זה לבית. בתוך כך, אתם יכולים להתקין את הווילון החשמלי של סומפי גם אם אתם לא נמצאים במהלך שיפוץ כולל של הבית וזה יתרון גדול מאד.

למה כדאי להתקין וילונות חשמליים בבית?

שליטה מרכזית

היתרון במנוע הזה בא ליד ביטוי בכך שממש כמו מנוע רגיל, הוא יכול להסתנכרן עם מערכות הבית החכם. זה אומר שלכם תהיה שליטה מרכזית על הווילונות החשמליים, על התריסים וכמובן גם על התאורה שלכם. תוכלו להשתמש בשלט אחד על מנת להפעיל את כל הציוד שלכם, או כמובן באמצעות אפליקציה ייעודית לטלפון החכם.

הגנה על הבית מפני השמש

וילונות חשמליים מהווים פתרון הצללה טכנולוגי מתקדם מאד להגנה על הבית מפני השמש. באמצעות חיישן שמש מיוחד הווילונות הללו יפתחו ויסגרו באופן עצמאי. כך הם יגנו על הריהוט של הבית שלכם, על השטיחים ועל שאר התכולה שלכם מפני נזקי השמש.

 

 

שמירה על הפרטיות

הווילונות החשמליים יסייעו לכם למשור על הפרטיות שלכם בבית, במיוחד אם מול העיניים יש לכם שכנים שכל הזמן נוהגים להציץ לכיוונכם. בניגוד לווילונות רגילים, השליטה על הווילונות החשמליים היא כמובן קלה מאד ואתם לא תהססו להשתמש בהם בכל פעם שתרצו לעשות זאת.

שילוב עם מכשירים אחרים

באמצעות המנוע של סומפי לווילונות החשמליים תוכלו להגדיר תרחיש בהתאמה אישית לקולנוע הביתי. המקרן של הסרט ירד ואיתו הווילונות החשמליים על מנת שקרני השמש לא יפריעו לכם לראות את הסרט. זה כמובן יעניק לכם חוויית צפייה מיוחדת ונוחות בלתי רגילה שלא הייתה לכם לפני כן.

יש גם פתרונות סטנדרטיים בסומפי

מעבר לעובדה שתוכלו להתקין את המנוע המיוחד של סומפי ללא שבירה של הקיר, כמובן שבסומפי תוכלו למצוא מנועים להתקנה סטנדרטית, מנועים ואיכותיים שיעשו את העבודה בצורה מושלמת. כל התכונות שציינו קיימות כמובן גם במנועים הסטנדרטיים של סומפי וההבדל היחיד הוא כמובן באופי של ההתקנה. כאמור, המנוע הסטנדרטי מתאים יותר למקרים בהם אתם נמצאים בשיפוץ כולל של הבית שבמהלכו תשברו את הקיר על מנת לבנות נישה ייעודית למנוע.

לסיכום

אם חשבתם שאתם לא יכולים להתקין בבית וילונות חשמליים, אין ספק שעם סומפי האפשרות הזו חוזרת ובגדול. תוכלו להתקין את המנוע הייחודי של סומפי, מנוע שעובד על סוללות ומספיק לשנים רבות.

נגישות