עסקים בתחום, שימו לב: התוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב הולכת לשנות את מה שידעתם על ניהול משאבים

חברות ליסינג והשכרת רכב נדרשות לנהל באופן שוטף תהליכי עבודה רבים ומידע בהיקף ניכר. חלקם תהליכים רגילים עבור כל חברה, כגון ניהול כספי וניהול קשרי לקוחות. אחרים, תהליכים שייחודיים לענף זה. כיצד עושים זאת ביעילות? ומאחר שלא מנהלים כיום עסקים (רק) עם ניירת ועט, אלא בעיקר בצורה ממוחשבת, מה הפתרון לכך בתוכנה? ישנה תוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב, אשר מספקת מענה חשוב ומעניין בתחום זה.

הכירו את תפנית

ניהול חברה מרובת תהליכים, עובדים, לקוחות וכדומה, מחייב שימוש בתוכנות שמספקות מענה לכל אחד מאתגרים אלה. לחילופין, ניתן לנקוט בגישה מרכזית ולהשתמש בתוכנה אחת שתעשה את כל או את רוב הדברים היישר במסגרתה. בהקשר זה, כדאי שתכירו את התוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב של תפנית. תפנית היא מערכת ניהול משאבים ארגונית (ERP – Enterprise Resource Planning) של חברת מטריקס. הרעיון המרכזי שלה ומה שמיוחד בה, הוא זה: ERP אשר מותאם מראש למגזרים שונים ובכך, מספק פתרון בסט אוף בריד בתחומו. ההתאמה חוסכת לעסקים את הצורך להשקיע בהתאמה לאחר רכישת המוצר, על כל העלויות והזמן שכרוכים בכך. כמו כן, מאחר שזו התאמה מראש שבוצעה באופן מקצועי, על ידי מומחים מנוסים, היא התאמה איכותית, ברמה גבוהה. תפנית זמינה עם התאמה מראש עבור מגזרים בולטים רבים, בהם ניהול מרכזים לוגיסטיים, מוצרי גמר לבית, בתי דיור מוגן, אשראי חוץ בנקאי, קמעונאות, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, חברות שירותים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, מרכזים רפואיים וגופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב. וכן, יש גם גרסה שמותאמת לחברות בתחום הליסינג והשכרת הרכב. אגב, מטריקס היא חברת טכנולוגיה מקומית וותיקה ומאוד בולטת וידועה. כך שאתם מקבלים גם "גב" איכותי מאוד לתוכנה.

 

 

מה זה כולל, במיוחד עבורכם?

חברות ליסינג והשכרת רכב, ימצאו עניין בתפנית, בין השאר בזכות הרכיבים (“מודולים") הבאים שלה:

  • ניהול ציי רכב – כולל רישום פרטי הרכבים בצי הרכב שלכם ותיעוד כל מה שחשוב לגביהם (כגון התקנות וטיפולים). המערכת יודעת גם לתת התראות חיוניות, דוגמת התראה על הצורך המתקרב לבצע טיפול לרכבים מסוימים.
  • ניהול מכירות והשכרה – עסק ליסינג והשכרת רכב, בסופו של דבר עוסק פשוט בזה – בליסינג והשכרת רכב. זו המטרה המרכזית. תפנית תסייע לכם בכך, כולל מענה עבור ניהול מחירונים, לידים, הזמנות, חוזים, התחשבנות מול לקוחות והליכי גבייה.
  • ניהול שרות – תפנית מרכזת עבורכם את פעילויות ניהול הסכמי השרות, ניהול אנשי השטח והטכנאים, ניהול מחזור חיי קריאות השרות וגם את ניהול מרכזי השרות.

מה עוד כוללת תפנית?

תפנית כוללת מודולים נוספים, כולל עבור מטרות עסקיות כלליות, כגון

  • ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה – ניהול כל הדרוש לתפעול מאחורי הקלעים, של הטיפול בשרשרת האספקה והלוגיסטיקה. מודול זה, מטפל בין השאר בפעילויות בנוגע לתהליכי רכש, ניהול מלאי, ניהול קטלוגים, ניהול ההפצה והשירות. כמו כן, ניתן בהקשר זה לשלב בפעילות קוראי ברקוד ומסופונים.
  • CRM – תפנית תספק לכם מענה רחב ויסודי, לכל צרכי ניהול קשרי הלקוחות. Customer Relationship Management הוא כמובן היבט חשוב מאוד בפעילות השוטפת של כל עסק, באשר הוא.
  • ניהול פיננסי – ניהול תקציב ובקרה תקציבית, ניהול גבייה, ניהול ספקים ותשלומים – כל הדרוש לניהול הפיננסי השוטף, מבוצע ביסודיות בעזרת תפנית.

לסיכום

מי שעוסקים בליסינג והשכרת רכב, חייבים לעצמם להכיר את כלי העבודה הטובים ביותר למטרה זו. במילים אחרות – כדאי שתכירו את תפנית.

נגישות