מותג הסמארטפונים oppo נחת בישראל: מהם הדגמים המומלצים ביותר?

מי לא משתמש כיום בסמארטפון? עבור רובנו, אלה כלי עבודה חיוניים ולא רק. למעשה, היבט ה-Phone בסמארטפון, הוא כבר מזמן היבט שולי למדי. שאר תכונותיו השימושיות הן אלה שהופכות אותו לאטרקטיבי כל כך. לכן לא פלא שכל מותג סמארטפונים חדש שנכנס לארץ יוצר עניין רב. לצד המותגים המוכרים במיוחד כגון אפל, יש גם כאלה שידועים פחות, אבל לא בהכרח טובים פחות! דוגמה לכך מספק המותג אופו. לפניכם היכרות קצרה עם מותג מעניין זה וגם כמה דגמים בולטים במיוחד שלו, לשם ההמחשה.

הכירו את אופו

BBK Electronics היא יצרנית סמארטפונים סינית, אשר רבים כנראה לא שמעו עליה ישירות. למעשה, BBK Electronics היא בין יצרניות הסמארטפונים הגדולות בעולם כיום. רבים מאלה שלא שמעו עליה כחברה בפני עצמה, מכירים את המותג הבולט שלה oppo (אופו בעברית). מכשירי אופו מתאפיינים במחיר נוח ובדגמים בטווח מחירים רחב. אך חשוב מזה, היחס בין המחיר לביצועים בדגמי אופו השונים, למשל בדגם הפופולארי  דגם oppo reno 7, הוא יחס טוב מאוד. לאור מחירם הגבוה יחסית של סמארטפונים, זו היא נקודה משמעותית מאוד. הוסיפו לכך את העובדה שהם נוטים להיפגע יותר ממחשב ביתי מאחר שהם בכל זאת התקן נייד. כך שישנו צורך גדול יותר להוצאות כספיות על תיקון או על החלפתם. אז האם באמת חייבים תמיד את האייפון הכי חדש? לא ולא חייבים אייפון בכלל. מכשירים אחרים כגון אופו, עושים כבר מזמן את אותם הדברים, אך בעלות יותר נוחה. רונלייט (Ronlight) היא חברה מקומית וותיקה ובולטת, אשר מהווה יבואנית רשמית של מכשירים אלה. זהו בפועל “אופו ישראל” וכמובן, משמעותי ומסייע, שיש נציגות מקומית למכשירים.

Oppo Reno 7

זהו דגם עמוס תכונות מתקדמות, במחיר של כ-2,200 ש"ח. מבחינת יכולות צילום, הוא כולל שלוש מצלמות אחוריות 64 מגהפיקסל ומצלמה קדמית ברזולוציה 32 מגה פיקסל. למכשיר זה יש יכולת לצלם סרטון דו־כיווני – שימוש בו זמנית בשתי מצלמות ובצג מפוצל. הפעלת המכשיר מתבצע בממשק עברי, באמצעות מערכת ההפעלה ColorOS 12. הסוללה היא בנפח של 4,500mAh ומשקל המכשיר עומד על 173 גרם בלבד.

 

 

oppo Find X5 Pro

מכשיר זה מתואר כ"מכשיר הדגל" של החברה. הוא כולל נפח אחסון של 256GB וזיכרון עבודה בנפח 12GB. הצג הוא צג מרשים, עם יכולת הצגה של מעל למיליארד צבעים. תמצאו בו גם את התחכום שהייתם מצפים למצוא מבחינת יכולות צילום. זאת, כולל מצלמת Hasselblad ויכולת לצלם צילומים חדים גם בלילה, באיכות 4K. הווידאו עשיר בצבעים וישנו מייצב וידאו אופטי ב-5 צירים. oppo Find X5 Pro כולל גם מעבד חזק מסוג Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. הוא בעל עיצוב דק ויוקרתי ומחירו עומד על 3,999 ש"ח.

oppo A17K

גם עם תקציב מוגבל של 600 ש"ח, תוכלו לרכוש את אחד המכשירים החדשים ביותר של אופו – דגם oppo A17K. יש לו צג בגודל 6.56 אינץ’ ותכונות מתקדמות סטנדרטיות כגון קורא טביעות אצבע, אשר מוטמע בכפתור ההפעלה. הסוללה היא בנפח 5,000mAh, המצלמה הקדמית היא של 5 מגה פיקסל והאחורית של 8 מגה פיקסל. כל זאת, מגיע עם עיצוב יפה במיוחד וגם 24 חודשי אחריות של היבואן רונלייט. משתלם למדי.

לסיכום

במוקדם או במאוחר, צריך לרכוש סמארטפון, להחליף סמארטפון שהתיישן, לרכוש חדש במקום אחד שהתקלקל וכדומה. במה תבחרו? את אופו, כדאי לכם לקחת בחשבון בכל מקרה. השילוב של אפשרויות מתקדמות וטווח מחירים רחב אטרקטיבי מאוד ופשוט חבל לוותר עליו.

נגישות