ספרי הרב אבינר: עכשיו אפשר להשיג אונליין

אם גם אתם אוהבים להרחיב את הדעת ועולם היהדות קרוב ללבכם, אתם כנראה מחפשים להתחדש מדי פעם בספרים שייפתחו את הראש ויעזרו להתקרב לשורשים. למרבה המזל יש לא מעט ספרים כאלו וברבות השנים רבנים פרסמו כתבים נהדרים שמלווים את העם היהודי עד היום. אפשר בהחלט לומר שיש ספרים מוכרים יותר ופחות, ומעניין לגלות שהרבה מאלו שהם פחות מוכרים הם ממש לא בהכרח פחות טובים. דוגמה נפלאה לכך היא ספריו של הרב אבינר שפרסם במהלך אנשים כתבים מעולים וחשובים ביותר. אנו רוצים לספר לכם קצת על הספרים שלו, על החיים והביוגרפיה של האדם המיוחד ועל הערך המוסף שאפשר לקבל מקריאה שלהם. רגע לפני שמתחילים טיפ של אלופים – איפה תוכלו לרכוש את הספרים במחירים משתלמים ונוחים לכל כיס.

הכירו את אתר אוצר ספרים

אתר אוצר ספרים הוא פרויקט אינטרנטי יוצא דופן מסוגו – פלטפורמה חדשנית לקניית ספרי קודש שפועלת מתוך שליחות אמיתית ומטרה חשובה להביא את כל הספרות היהודית לדורותיה במחירים משתלמים לכל בית בישראל. אם אתם מחפשים את ספרי הרב אבינר, האתר הזה מוכר אותם עם משלוחים מהירים בתעריפים נוחים לכל רחבי הארץ, ככה שאפילו לא צריך לצאת מהבית בשביל זה. מעבר לכך ניתן למצוא בו עוד הרבה מאד ספרים כמו ספרי תנ״ל ופירושים, גמרא ותלמוד, ספרי קבלה, ספרים בנושאי פסיכולוגיה, שלום בית והלכה ועוד. אתר ששווה להכיר בכל פעם שאתם מעוניינים לרכוש ספרי קודש חדשים.

הכירו את הרב שלמה אבינר

הרב שלמה אבינר נולד בעיר ליון שבצרפת. במלחמת העולם השנייה השתמשו הוריו בזהות בדויה והצליחו להינצל משילוח למחנות ההשמדה. בתור נער צעיר היה רב שלמה אבינר חניך ומדריך בתנועת הנוער בני עקיבא ובהמשך דרכו אף עבד בהנהלת התנועה בצרפת. את לימודי התיכון סיים כבר בגיל 16 ולאחר מכן החל ללמוד בבית הגבוה לחשמל בפריז שבו הוסמך כמהנדס חשמל ואלקטרוניקה. ממש לפני עלייתו לארץ שירת הרב בחיל האוויר הצרפתי ביחידת מחשוב ובתום השירות עלה לארץ עם חבריו לגרעין בני עקיבא והתיישב בקיבוץ שדה אליהו שבעמק בית שאן. לאחר שירותו הצבאי בצה״ל החל ללמוד והתקרב יותר ויותר לעולם התורה והמצוות. הוא שימש כרב במספר יישובים כולל ביישוב בית אל, תפקיד שבזכותו התפרסם מאד. כיום הרב הוא נשיא ישיבת עטרת ירושלים בבירה.

 

 

את ההכרה הציבורית על ידי חלקים נרחבים בציבור הישראלי קיבל הרבה אבינר בתקופת ההתנתקות. הוא היה אחד הרבנים הבולטים שהובילו את הקו הממלכתי וקראו שלא לפעול באלימות כנגד חיילי צה״ל. הוא המשיך לדבר בגנות פינוי יישובים מחד, אך מאידך בכל מקרה כזה בהיסטוריה של עם ישראל הוא הוביל קו אחיד של סובלנות וקרא לשמירה על האחדות של עם ישראל.

ספריו של הרב אבינר

הרב שלמה אבינר כתב בחלוף השנים עשרות ספרים חשובים שזכו להרבה מאד תשומת לב. אחד הספרים המוכרים נקרא ״ראש הממשלה״ ואלו נושאים שנכתבו סביב יצחק רבין והרצח המוכר. מעבר לכך כתב הרב עוד עשרות ספרים בנושאים שונים, החל מספרים הקשורים בהלכה וחיבור לקדוש ברוך הוא ועד לספרים העוסקים בהלכות צניעות, זוגיות, אהבה וחיי משפחה ואפילו ספרים העוסקים בנושא של חיילי צה״ל דתיים ומאמינים.

לסיכום

הרב שלמה אבינר הוא אחת הדמויות החשובות ביותר ביהדות עד ימינו אנו. הספרים שכתב בחלוף השנים מעניקים נקודת מבט חדשה ומרעננת על נושאים שונים וזוהי הסיבה שהפכו לכל כך פופולריים ומבוקשים. מעתה אתם יכולים לרכוש אותם דרך אתר אוצר ספרים במחירים מעולים עם משלוחים מהירים עד הבית.

נגישות